• Cigarettes After Sex "X's CASSETTE"
kod EAN: 720841303541nr kat.: 720841303541

Cigarettes After Sex "X's CASSETTE"

 • Wykonawca: CIGARETTES AFTER SEX Tytuł: X's CASSETTE
Wytwórnia: PARTISAN / PIAS
  A1: X's
  A2: Tejano Blue
  A3: Silver Sable
  A4: Hideaway
  A5: Holding you, Holding me
  B1: Dark Vacay
  B2: Baby Blue Movie
  B3: Hot
  B4: Dreams From Bunker Hill
  B5: Ambien Slide

  Z każdą płytą, od EP-ki z 2012 roku, przez debiutancki albumem „Cigarettes After Sex” z 2017 r i „Cry” z 2019 r. - Gonzalez był wierny swojej muzie - miłości. Ale podczas gdy poprzednie albumy czerpały z amalgamatu związków, w większości ich trzeci, niecierpliwie oczekiwany zatytułowany „X’s", koncentruje się tylko na jednym związku, który trwał cztery lata.
  „Ta płyta brzmi naprawdę brutalnie" - przyznaje Gonzalez. "Mógłbym usiąść i porozmawiać z kimś o tej stracie, ale to by nie wystarczyło. Muszę naprawdę o tym napisać, zaśpiewać, mieć muzykę, a potem mogę zacząć analizować i wyciągać wnioski. Albo po prostu przeżyć to na nowo - w dobry sposób. Nie mam tego "Eternal Sunshine", czyli chęci zapomnienia".
  Dla Gonzaleza zachowanie, katharsis i głęboka autorefleksja są absolutnie niezbędne w jego procesie i sztuce. "To było tak intensywne doświadczenie i naprawdę piękne, dopóki trwało" - wyjaśnia Gonzalez. "Chodzi o romans, ale także o to, kim byłem w tamtym momencie. Jak radziłem sobie w takich sytuacjach? Co zrobiłem? To bolesne, widząc siebie wtedy".
  Ten okres był dla Gonzaleza okresem ogromnego rozwoju osobistego, ale to także w tych latach Cigarettes After Sex osiągnęli nowy, oszałamiający poziom w swojej karierze. Ich kariera z pewnością jest cały czas na fali wznoszącej, zaczynając powoli od wiralowego zamieszania wokół ich najwcześniejszej muzyki i przyspieszona przez nieustanną etykę koncertową, która wyniosła ich na wyżyny na całym świecie, od Chile po Egipt czy Indonezję i wszędzie pomiędzy.
  Ale coś jeszcze wydarzyło się podczas ogólnoświatowej pandemicznej pauzy. „Cry” ukazał się pod koniec 2019 r. – od tego czasu CAS stali się czymś więcej niż tylko wybitną indie grupą, ale jednym z najbardziej globalnie utalentowanych zespołów w każdym gatunku, gotowym do zajęcia centralnej sceny jako supergwiazdy.
  Dowodem na to są liczby: od lutego 2024 r. ich 23 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify plasuje ich w czołówce 240 najczęściej streamowanych artystów na platformie. Ich muzyka została użyta 6,4 miliarda razy (i wciąż ta liczba rośnie) na TikToku, zajmując piąte miejsce w 1% wszystkich wiralowych kreacji audio. W 2023 r. sprzedali ponad 200 tys. biletów na całym świecie (nie będąc w cyklu albumów).
49,00 zł
/ szt.
Loop
Zwroty towarów do 30 dni
Truck
Szybka wysyłka w ciągu 48h
Calendar
Firma z tradycją 
Disc
Ponad 20 tys. różnych tytułów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Klienci, którzy kupili ten produkt zakupili również

pixel