• Archive "Call To Arms & Angels DELUXE EDITION"
kod EAN: 5400863065959nr kat.: 5400863065959

Archive "Call To Arms & Angels DELUXE EDITION"

WykonawcaARCHIVE
 • Wykonawca: ARCHIVE Tytuł: Call To Arms & Angels DELUXE EDITION
Wytwórnia: PIAS
  Dwunasty studyjny album zespołu, „Call To Arms & Angels” to 17 utworów zarejestrowanych w RAK Studios w Londynie. Wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Jérome'a Devoise'a, jest pierwszym studyjnym krążkiem zespołu od czasu wydanego w 2016 r. "The False Foundation".

  Odzwierciedlając świat w 2021 r., album ukazuje nie tylko indywidualne i zbiorowe frustracje zespołu oraz wyzwania, którymi zostali obdarzeni przez los, ale także szerszą refleksję innych, których życie zostało spolaryzowane przez rzeczywistość codziennych zmagań takich jak: zdrowie, samopoczucie i indywidualne okoliczności społeczno-ekonomiczne.

  Mówiąc o powstawaniu nowego albumu Darius Keeler mówi: „Nam jako artystom refleksja nad tymi czasami przyniosła mrok i gniew, ale także dziwny rodzaj inspiracji, który był czasami niepokojący. Te nowe doświadczenia pozwoliły nam docenić siłę muzyki i dostrzec, jakie mamy szczęście, że możemy wyrażać nasze uczucia w ten sposób. Wydaje się, że na końcu tunelu jest światło, ale nawet w tym świetle zawsze obecne są cienie."

  Tracklista:

  CD 1

  1 Surrounded By Ghosts
  2 Mr Daisy
  3 Fear There And Everywhere
  4 Numbers
  5 Shouting Within
  6 Daytime Coma
  7 Head Heavy
  8 Enemy
  9 Every Single Day

  CD 2

  1 Freedom
  2 All That I Have
  3 Frying Paint
  4 We Are The Same
  5 Alive
  6 Everything’s Alright
  7 The Crown
  8 Gold

  + CD Soundtrack
87,00 zł
/ szt.
Loop
Zwroty towarów do 30 dni
Truck
Szybka wysyłka w ciągu 48h
Calendar
Firma z tradycją 
Disc
Ponad 20 tys. różnych tytułów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel