• Bardo, Julia "Bauhaus L’Appartameno LP"
kod EAN: 5055036216104nr kat.: 5055036216104

Bardo, Julia "Bauhaus L’Appartameno LP"

WykonawcaBARDO, JULIA
 • Wykonawca: BARDO, JULIA Tytuł: Bauhaus L’Appartameno LP
Wytwórnia: PIAS
  Debiutancki album pochodzącej z Manchesteru wokalistki, autorki tekstów i gitarzystki Julii Bardo. Wyprodukowany i zmiksowany przez Euana Hinshelwooda z Younghusband. Krążek potwierdza muzyczną odwagę i sprawność Bardo, a także wyznacza katarktyczny i samoafirmujący moment dla artystki, która odnalazła swój głos, zdając sobie sprawę, że był on tam od zawsze.

  "Bauhaus, L'Appartamento jest o samotności, osamotnieniu, separacji... ale także o bezwarunkowej miłości" - zdradza Bardo. "Rodzina, emocjonalna zależność, problemy ze zdrowiem psychicznym, uczucie pustki i odrętwienia, poczucie bycia niewystarczającym, niezdolność do kontrolowania własnych emocji, zwątpienie w siebie, autorefleksja, traumatyczne przeżycia z przeszłości i radzenie sobie z nimi” - dodaje.

  Tytuł albumu pochodzi od kompleksu apartamentów, w których artystka mieszkała podczas nagrań demo. Po wydaniu dwóch EP-ek, "Phase" i "The Raw EP", Bardo eksperymentowała dalej ze swoim tajemniczym i pełnym niepokoju brzmieniem, aby stać się alternatywną artystką pop, którą jest dzisiaj. Jej muzyczna podróż rozpoczęła się w Brescii w północnych Włoszech, gdzie śpiewała i pisała teksty dla lokalnego zespołu pomiędzy zmianami w barze swojego ojca. Będąc wolnym duchem spragnionym nowych inspiracji, przeniosła się do Manchesteru i to właśnie tutaj rozwinęła swój uderzający styl jako solistka, zanim poznała i dołączyła do post-punkowego zespołu Working Men's Club. Nie tracąc nigdy swojego silnego pragnienia posiadania pełnej kontroli nad swoją muzyką, powróciła, by ponownie zostać solową artystką.

  Tracklista:

  1.The Most
  2.No Feeling
  3.Into Your Eyes
  4.Love Out Of Control
  5.The One
  6.Do This To Me
  7.Impossible
  8.It's Okay (To Not Be Okay)
  9.The Greatest
  10.Goodbye Tomorrow
64,00 zł
/ szt.
Loop
Zwroty towarów do 30 dni
Truck
Szybka wysyłka w ciągu 48h
Calendar
Firma z tradycją 
Disc
Ponad 20 tys. różnych tytułów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel