• Peszek, Maria "Maria Awaria Bezwstydnik"
nr kat.: 9788392781103

Peszek, Maria "Maria Awaria Bezwstydnik"

  • Wykonawca: PESZEK, MARIA Tytuł: Maria Awaria Bezwstydnik
Wytwórnia: KAYAX
    Pierwsza w dorobku Marii Peszek książka. Intymny dziennik pełen charakterystycznego dla autorki poczucia humoru i pieprznej liryki.
    To także swoisty manifest niepodległości sumienia - podszyty potrzebą wolności i niezgodą na ramy, smycze i kagańce wszelkich trendów kulturowych. Zawiera teksty piosenek z płyty „Maria Awaria”, lakoniczne zapiski oraz unikatowe zdjęcia artystki.
    Słowo jest tu na pierwszym planie. Peszek opisuje lęki i nadzieje. Autorka posługuje się słowami w sposób mistrzowski. Oszczędnym i jednocześnie poruszająco szczerym i mocnym językiem mówi o sobie i otaczającym ją świecie.
    „Bezwstydnik” to forma literacka cechująca się wartością dokumentalną i liryką wyznania, kojarzona z zapiskami w intymnym dzienniku, odrzucająca pojęcie wstydu i postulująca radykalność wywodu, charakterystyczna dla hedonizmu mistycznego.
Zapowiedź
Loop
Zwroty towarów do 30 dni
Truck
Szybka wysyłka w ciągu 48h
Calendar
Firma z tradycją 
Disc
Ponad 20 tys. różnych tytułów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel