• Łydka Grubasa "Live Pol And Rock Festival 2019"
kod EAN: 5906737579855nr kat.: 5906737579855

Łydka Grubasa "Live Pol And Rock Festival 2019"

 • Wykonawca: ŁYDKA GRUBASA Tytuł: Live Pol And Rock Festival 2019
Wytwórnia: ZŁOTY MELON
  1. Intro
  2. Żyd
  3. ZUS
  4. Gender
  5. Nie jem nic
  6. Lato
  7. Ogórek
  8. Adelajda
  9. Jola Patola
  10. Szatan w lesie
  11. Krzyż
  12. Pokaż lupę
  13. Rapapara
  14. Wręczenie Złotego Bączka
  15. Świnia
  16. Rapapara

  Złoty Bączek jest nagrodą publiczności i tylko jej głos liczy się w tym plebiscycie. Zmieniona formuła zawęziła Złotego Bączka do dwóch kategorii: zespół polski i zagraniczny - bez względu na to, czy występ odbył się na Małej czy na Dużej Scenie. W 2018 roku Łydka Grubasa zaprezentowała się na Małej Scenie i ten koncert okazał się wielkim sukcesem kapeli, która od niepamiętnych już czasów przygrywa w niezwykle pozytywnym stylu. W obszarze zainteresowań tej muzyki jest nasze życie codzienne, nasze upodobania, a także wizja piękna, z którą chcielibyśmy mieć do czynienia. Kapela, w odróżnieniu ode mnie, nie jest karana za słowa niecenzuralne, dlatego chcę wziąć z nich przykład i moje wystąpienia firmować tytułem „Owsiak Band”. Koncert na Dużej Scenie w 2019 roku udowodnił, że Łydka Grubasa spięła się na maksa, dała potężny koncert i zaprezentowała absolutnie od początku do końca trzymające w napięciu rockowe show, które przejdzie do historii festiwalowego grania. Z obowiązku przypominam o niedopuszczaniu do słuchania tej płyty dzieci i młodzieży. Najlepiej wysłuchać materiał samemu i w odpowiednich momentach zakasłać, zrobić „pik”, gwizd, szum wymagany prawem od nas, dorosłych.
  Jurek Owsiak

  UWAGA: Płyta koncertowa ŁYDKA GRUBASA ma zaplanowaną datę wydania 08 listopada 2019 roku i jest dostępna do tego czasu tylko jako Pre-Order. Oznacza to, że płytę będziemy wysyłać do Was najwcześniej kilka dni przed premierą (PREMIERA: 08.11.2019). [Wysyłamy kolejno wg. daty złożenia zamówienia] Jeżeli więc zamówicie ten tytuł wraz z innym, dostępnym towarem (in stock), czas oczekiwania na przesyłkę przedłuży się do momentu wysyłki tytułu/tytułów zamówionych przedpremierowo. W przeciwnym razie proszę składać osobne zamówienia
40,00 zł
/ szt.
Loop
Zwroty towarów do 30 dni
Truck
Szybka wysyłka w ciągu 48h
Calendar
Firma z tradycją 
Disc
Ponad 20 tys. różnych tytułów
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Klienci, którzy kupili ten produkt zakupili również

pixel